کارگاه آموزشی راههای کسب درآمد از اینترنت و بازار سنتی

کارگاه آموزشی کسب درآمد اینترنتی از طریق سایتهای موزیک ، دانلود ، نیازمندی ، وبمستر ، وبلاگ ، ایمیل ، مسنجر ، سایتهای شخصی ، فروشگاه ۱۰۰% رایگان ، گروپهای یاهو ، گروپهای گوگل ، ایمیل مارکتینگ , سایتهای معروف , انجمن , گوگل , کسب درآمد از طریق تبلیغات , روشهای کسب درآمد در منزل و …

کارگاه آموزشی کسب درآمد از اینترنت

مشاغل اینترنتی

کارگاه آموزشی کسب درآمد از اینترنت و بازار سنتی

آموزش و تمرین بیش از ۲۵ روش کسب درآمد از اینترنت و ۱۸ روش کار در بازار سنتی

و برنامه گام به گام ۱۵ روزه برای کسب درآمد از اینترنت

شامل ۱ dvd

 

محتویات سی دی اول :

آموزش کسب درآمد اینترنتی از طریق سایتهای موزیک ، دانلود ، نیازمندی ، وبمستر ، وبلاگ ، ایمیل ، مسنجر ، سایتهای شخصی ، فروشگاه ۱۰۰% رایگان ، گروپهای یاهو ، گروپهای گوگل ، ایمیل مارکتینگ , سایتهای معروف , انجمن , گوگل , کسب درآمد از طریق تبلیغات , روشهای کسب درآمد در منزل و …

محتویات سی دی دوم :

آموزش کسب درآمد از بازار سنتی با ۱۸ روش مختلف , با امکان کار حتی در منزل (۶۰ % روشها را می توان در منزل نیز انجام داد)

آیا شما نیز به دنبال راهی برای کسب درامد از اینترنت هستید ؟

آیا دوست دارید هم در اینترنت بچرخید و هم درآمد کسب کنید ؟

آیا می دانید ۹۰% افرادی که از اینترنت درآمد کسب می کنند زیر ۳۰ سال سن دارند؟

همین که در حال مطالعه و بازدید از این سایت هستید خود نشان دهنده این است که به دنبال راهی برای کسب درامد از اینترنت هستید. شما تا حدودی به اهمیت اینترنت در پولسازی پی برده اید . بنابراین شما اینجایید تا یک شغل آنلاین و یا نیمه آنلاین برای خود پیدا کنید . شما اینجایید چون می دانید که راهی برای کار در اینترنت و کسب درآمد از آن وجود دارد . فقط نمی دانید که چگونه باید آنرا انجام دهید .

آیا درباره تجارت اینترنتی از آشنایان خود چیزهایی شنیده اید ؟ و کنجکاو هستید که بیشتر در مورد آن بدانید؟

آیا بعد از جستجو در اینترنت و دیدن سایتها و روشهای مختلف کسب درآمد سردرگم شده اید و نمی دانید از کجا و چه طور شروع کنید؟

آیا قبلا روشی را برای کسب درآمد از اینترنت امتحان کرده اید و نتیجه ای نگرفته اید؟

آیا دوست دارید که در یک کارگاه واقعی کسب درآمد از اینترنت شرکت کنید تا با روشهای واقعی و پولساز اینترنتی آشنا شوید ؟

آیا دوست دارید در یک کارگاه واقعی کسب درآمد از اینترنت شرکت نموده و با روشهای واقعی و پولساز اینترنتی آشنا شوید؟

پولدار شدن از اینترنت برای شما چقدر ارزش دارد؟

آیا اینقدر ارزش دارد که یکبار امتحان کنید تا درآمد برسید ؟

 

در سی دی شماره یک این مجموعه با بیش از ۲۵ روش کار و کسب درآمد از اینترنت آشنا می شوید که درآمد هر کدام از آنها به تنهایی بیش از ۳۰۰ الی ۵۰۰ هزار تومان در ماه است . این روشها به خوبی به شما آموزش داده شده و با شما تمرین می گردد تا در آنها حرفه ای شوید . ضمنا روشهای افزایش درآمد نیز برای هر مرحله ذکر گردیده است .

 

این را بدانید که اینترنت نیز فضایی است مانند بازار سنتی که هر روز با آن سر و کار داریم . بنابراین برای کسب درامد از اینترنت فقط کافیست که نیازهای حاکم بر فضای اینترنت را بشناسید و بدانید چگونه هر روشی می تواند برای شما درآمد زا باشد . بنابراین در سی دی شماره یک این مجموعه سعی گردیده است که تمامی روشهایی که در اینترنت منتهی به کسب درآمد می گردند کاملا توضیح و به شما آموزش داده شود .در هر روش نیز مثالهایی برای شما آورده شده است تا از صحت آموزشها اطمینان حاصل نموده و مقدار و نحوه درآمدزایی هر روش را به صورت عملی مشاهده نمایید. به عنوان مثال متوجه خواهید شد که روشی را که قرار است برای کسب درآمد از اینترنت انتخاب کنید قبلا توسط چه کسانی انتخاب شده و درآمد ماهیانه این افراد چقدر است .

کارگاه آموزشی

همچنین در انتهای این مجموعه ، یک برنامه گام به گام ۱۵ روزه کسب درآمد از اینترنت ، برای شما تهیه شده است تا بدون سردرگمی و به راحتی بتوانید کسب درآمد از اینترنت را آغاز نموده و در پایان ۱۵ روز ، فعالیت خود را ایجاد نموده باشید . این برنامه ۱۵ روزه ، یکی از موثرترین برنامه های کسب درآمد از اینترنت برای مبتدیان و افرادیست که هنوز موفق به کسب درآمد از اینترنت نشده اند . این برنامه تماما بر اساس تجارب و موفقیتهای شخصی بنده و افرادیست که هم اکنون به کار در اینترنت مشغولند و ۱۰۰% تست شده است .

 

بدانید که کسب درآمد از اینترنت بسیار ساده است فقط کافیست که از همین الان شروع کرده و کمی برای آن وقت بگذارید تا با روشهای آن آشنا شوید . بعد از آن به قدری از اینتنرت پول و درآمد به دست می آورید که حتی به ماهی ۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان هم قانع نخواهید شد .

 

این فقط شعار نیست بلکه یک واقعیت است . درآمدزایی هر کدام از روشهایی که به شما آموزش داده شده و تمرین می گردد در حدود ۳۰۰ الی ۵۰۰ هزار تومان در ماه است بنابراین چنانچه فقط سه روش را برای کار انتخاب کنید (که کل این سه روش بیش از ۴ ساعت در روز وقت شما را نمی گیرد) در پایات ماه ۹۰۰,۰۰۰ تومان الی یک میلیون تومان درآمد خواهید داشت . البته همانگونه که در آموزشها مشاهده خواهید کرد درآمد بسیاری از روشها بیش از اینهاست و بسیاری از افرادی که هم اکنون از این روشها استفاده می کنند از هر روش بیش از ۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان به دست می آورند . در حین آموزش, با نمونه عملی این افراد و این درآمدها آشنا خواهید شد.

 

نمونه ای از روشهایی که در سی دی اول این مجموعه فرا خواهید گرفت :

» روشهای کسب درآمد (مناسب برای تمامی افراد خصوصا افراد مبتدی) شامل :

» روشهای کسب درآمد از انجمن ها

» روشهای کسب درآمد از بنرهای ۴۶۸

» روشهای کسب درآمد از ایمیل

» روشهای کسب درآمد از ایمیل مارکتینگ

» روشهای کسب درآمد از گروپهای یاهو

» روشهای کسب درآمد از گروپهای گوگل

» روشهای کسب درآمد از سایتهای معروف ایرانی

» روشهای کسب درآمد از گوگل

» روشهای کسب درآمد از وبلاگهای کوچک

» روشهای کسب درآمد از سایتهای شخصی

» روشهای کسب درآمد از سایتهای تفریحی

» روشهای کسب درآمد از سایتهای وبمستر

» روشهای کسب درآمد از سایتهای نیازمندی

» روشهای کسب درآمد از سایتهای خدماتی

» روشهای کسب درآمد از سایتهای موزیک

» روشهای کسب درآمد از سایتهای دانلود

» روشهای کسب درآمد از فر وشگاههای الکترونیک

» آموزش روش دوم کسب درآمد از فروشگاههای الکترونیک

» روشهای کسب درآمد از مسنجرها

» آموزش کسب درآمد میلیونی از طریق بازارهای خاص

» آموزش روشهای کسب درآمد یک میلیون تومانی از ارسال ایمیل

» آموزش روشهای کسب درآمد از طریق بازاریابی

» آموزش روشهای کسب درآمد ۵۰۰ هزار تومانی از سایتهای معروف ایرانی

» روشهای کسب درآمد در منزل

» آموزش روشها و ترفندهای کسب درآمد از اینترنت

» آموزش استفاده از سایتهای تبلیغاتی در راستای کسب درآمد

» روشهای بازاریابی و تبلیغات (مخصوص بازاریابها و صاحبان سایتها) شامل :

» آموزش کسب درآمد یک میلیون تومان در ماه از طریق ارسال ایمیل گروهی

» آموزش نصب و کار با اسکریپت مخصوص ارسال ایمیل گروهی

» آموزش روش صحیح ایمیل مارکتینگ

» آموزش روشهای حرفه ای ارسال ایمیلهای تبلیغاتی

» آموزش کسب درآمد یک میلیون تومان در ماه از طریق بازار یابی ویروسی

» آموزش کسب درآمد حرفه ای از طریق بازاریابی تلفنی

» آموزش اشباع تبلیغات اینترنتی

» آموزش پیدا کردن لیست ایمیل علاقه مندان به شما و محصولاتتان

» آموزش روش B2B

 

روشهای حرفه ای کسب درآمد + بازاریابی + تبلیغات , شامل :

» آموزش ابزارهای افزایش فروش

» آموزش ابزارهای افزایش بازدید

» آموزش ابزارهای افزایش رنک

» آموزش ایندکس کردن محصولات در گوگل

» آموزش رده بندی سایت و محصولات خود در موتورهای جستجو

» آموزش افزایش آمار ، بازدید و فروش از طریق امضا نامه ها

» آموزش بازاریابی هدفمند

» آموزش افزایش سه برابری فروش

» آموزش افزایش آمار ، بازدید و فروش از طریق بچه سایتها

» هفت راه جذب لینکهای یکسویه

» آموزش یک روش کاملا رایگان و کاربردی برای افزایش ترافیک و آمار سایت

» آموزش ارتباط نام سایت و رتبه شما در گوگل

» آموزش و تقویت تاثیر تبلیغات در وب

» آموزش ۵ نکته مهم که سایت شما را در عرض دو هفته پولساز خواهد کرد

» آموزش ۱۲ روش قطعی استفاده از محتوای غنی به منظور سرازیر شدن سیل ترافیک به فروشگاه شما

» آموزش راهکارهایی برای بهینه سازی سایت

» آموزش قوانین تجارت الکترونیک در ایران

» آموزش روشهای تبلیغ کارآمد وبسایت

» آموزش افزایش فروش از طریق سایتهای اجتماعی

 

آیا می دانید که می توانید همین الان در منزل درآمد کسب کنید؟

 

همان طور که می دانید، روش های بسیار مختلفی برای پول در آوردن از طریق اینترنت وجود دارد که ممکن است شما را سردرگم کند. کاملا به شما حق می دهم، چون وقتی من هم وارد این کار شدم همین احساس گیج شدن را داشتم.برای همین است که اصرار داریم تا راه درست را برای کسب درآمد از اینترنت استفاده کنید . جهت رفع این موضوع ، برنامه ۱۵ روزه گام به گام کسب درآمد را برای شما طراحی نموده و در انتهای آموزشهای سی دی قرار داده ایم تا با استفاده از آن بتوانید به خوبی فعالیت و کسب درآمد اینترنتی خود را آغاز نمایید. علاوه بر این برنامه ۱۵ روزه ، کتابچه راهنمای کارگاه نیز ، کمک شایان توجهی به شما در زمینه کار در اینترنت خواهد کرد. بسیاری از افراد در ایران و کشور های دیگر از اینترنت درآمد عالی کسب می کنند.چرا شما سهم خود را از این بازار بزرگ و بی نهایت پرسود کسب نکنید؟ شما هم می توانید!

 

شما می توانید از همین امروز وارد دنیای “کسب درآمد از اینترنت” شوید . می توانید با صرف اندکی وقت , بهترین درآمد را بین دوستان و آشنایان و اقوام داشته باشید . می توانید از لذتهای زندگی بهره ببرید و شغلی داشته باشید که برای کسب درآمد از آن نیاز به تلاش بدنی نداشته باشید بلکه تماما در فضای مجازی اینترنت انجام می شود . شما استفاده از روشهای گوناگون این مجموعه (. بدین ترتیب می توانید ماهانه بیش از ۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان هم درآمد داشته باشید . همانطور که قبلا هم عرض شد پس از چند ماه کار در اینترنت , به جایی می رسید که به ۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان در ماه نیز قانع نمی شوید زیرا خواهید دید که می توانید بیشتر از آن هم از اینترنت درآمد داشته باشید.

 

من در این مجموعه توضیح خواهم داد که شما چگونه می توانید حتی در خانه از طریق اینترنت پول در بیاورید.من سعی می کنم راههای کسب در آمد از طریق وبلاگ , ایمیل , مسنجر , چت , سایت , فروشگاه , گروپهای یاهو , سایتهای موزیک , سایتهای دانلود , سایتهای نیازمندی , سایتهای وبمستر , گروپهای گوگل , ایمیل مارکتینگ , سایتهای معروف , انجمن , گوگل , کسب درآمد از طریق تبلیغات , روشهای کسب درآمد در منزل و تمام ابزارهایی که در اینترنت به صورت رایگان ارائه می شود و در نگاه اول به صورت معمولی دیده می شوند را توضیح دهم . من بهترین ابزار را برای کسب در آمد در اختیار شما قرار می دهم که اکثر این ابزار از دل خود اینترنت است که کمتر کسی به فکر کسب در آمد به وسیله این ابزارهای رایگان است . من خودم نیز از همین روشها و ابزارها برای کسب درآمد از اینترنت استفاده کرده و می کنم . در حال حاضر من از ۴ روش مختلف برای کار در اینترنت استفاده می کنم و به شکر خدا درآمد بسیار خوبی هم از این روشها دارم و این در حالیست که روزانه فقط ۳ الی ۴ ساعت برای آن وقت می گذارم (البته گاهی هم ممکن است بیشتر وقت بگذارم) و باقی وقتم را برای گردش در اینترنت و یا در کنار خانواده می گذرانم . بنابراین شما هم می توانید به همین سادگی یک تجارت و درآمد خوب از اینترنت داشته باشید .

 

حسن کار در اینترنت این است که نباید برای شخص دیگری کار کنید بلکه خودتان رئیس خودتان هستید و هر چقدر که پول به دست می آورید مستقیما به جبیب خودتان خواهد رفت بدون اینکه بخواهید اجاره مغازه بدهید و یا ساعت ۶ صبح از خواب بیدار شوید تا به سر کار بروید !!!.

 

امروز شما میتوانید با استفاده از این مجموعه به صورت کاملا حرفه ای از اینترنت درآمد به دست آورید .مطمئن باشید روشها و مطالبی که فرا می گیرید تاکنون در هیچ سایت و یا سی دی چنین کامل و جامع آموزش داده نشده است و حتی صاحبان خیلی از سایتها و یا افرادی که ادعا می کنند چندین سال در اینترنت تجربه دارند از خیلی از آنها خبر هم ندارند . تفاوت این مجموعه با سی دی های دیگری که احیانا ممکن است در اینترنت مشاهده کرده باشید در این است که این روشها کاملا تست شده و مطمئن هستند و هر کارشناسی که آنها را مشاهده کند مهر تایید بر این روشها و ابزارها خواهد زد . این روشها و آموزشهای این مجموعه فقط تئوری نیستند بلکه بر اساس آموزش ، تکرار و تمرین بنا گردیده است تا افراد مبتدی هم بتوانند از آن استفاده نموده و درآمدهای خوبی به دست آورند .

 

یادتان باشد هر روزی که زودتر کسب و کار اینترنتی خود را شروع کنید، زودتر به درآمد عالی دست پیدا می کنید. پس چرا موفقیت و ثروت خود را حتی لحظه ای به تعویق بیاندازید؟ از همین امروز شروع کنید! هیچ وقت برای شروع دیر نیست اما فراموش نکنید که زود دیر می شود !!! شما اگر تمام اینترنت ایران را هم بگردید چنین مجموعه کاملی در زمینه کسب درآمد از اینترنت پیدا نخواهید کرد زیرا این روشها تماما از تجارب شخصی بنده حاصل می شود و از هیچ کجای دیگر کپی برداری نشده است .

 

» کسب درآمد از اینترنت فقط مخصوص افراد حرفه ای و قدیمیهای اینترنت نیست . شما هم از همین امروز می توانید سهم خود را از این دنیای مجازی دریافت نموده و درآمدی بی نظیر از آن به دست آورید.

 

» در این مجموعه می آموزید که چگونه از سایتهایی مانند سایتهای موزیک و دانلود که در اینترنت هم زیادند درآمد کسب کنید .

 

 

» در این مجموعه می آموزید که چگونه از سایتهایی مانند سایتهای تفریحی , نیازمندیها , سایتهای تبلیغاتی و غیرووو درآمد کسب کنید .

 

 

» در این مجموعه می آموزید که چگونه از یک وبلاگ خیلی ساده درآمدهای میلیونی به دست آورید.

 

 

» در این مجموعه می آموزید که چگونه از طریق گروپهای یاهو پول به دست آورید.

 

 

» در این مجموعه می آموزید که چگونه از طریق گروپهای گوگل درآمد بالا داشته باشید.

 

» در این مجموعه می آموزید که چگونه ایمیلهای خود را پولساز کنید تا برایتان درآمد کسب کنند.

 

 

» در این مجموعه می آموزید که چگونه از بنرهای تبلیغاتی درآمد کسب کنید.

 

 

» در این مجموعه می آموزید که چگونه از سایتهای معروف ایرانی درآمدی بالغ بر ۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان داشته باشید.

 

» در این مجموعه می آموزید که چگونه از طریق بازاریابی , با روزانه ۲ ساعت وقت , درآمدی بیش از ۵۰۰۰۰۰ هزار تومان در ماه داشته باشید.

 

» در این مجموعه می آموزید که چگونه یک فروشگاه بزرگ ایجاد کنید بدون اینکه حتی یک ریال۰ برای خرید هاست , دامنه , اسکریپت و یا طراحی آن نپردازید.

 

» در این مجموعه می آموزید که چگونه از گوگل درآمد کسب کنید.

 

» در این مجموعه می آموزید که از ابزارهای رایگان اینترنت درآمد کسب کنید.

و آموزش دهها روش تست شده دیگر ….

شماره مجوز۱۵۵/۸۲۰۴۷

 

قیمت: ۱۹۰,۰۰۰ تومان

روش خرید: برای خرید کارگاه آموزشی کسب درآمد از اینترنت، پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول یا محصولات مورد نظرتان را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.

 

 

آموزش ساخت بنر متحرک (بنر اینترنتی) + نرم افزار

 

 

معرفی محصول:

 

آموزش ساخت بنر متحرک (بنر اینترنتی) + نرم افزار 

برای موفقیت در عرصه بازار کلان خرید و فروش اینترنتی ، تبلیغات حرف اول و آخر را می زند.
از مهمترین و جذاب ترین ارکان تبلیغات بنر های تبلیغاتی می باشد که موجب می شود مشتری یا مخاطب بر روی آن کلیک کند.در این مجموعه آموزش ساخت حرفه ای بنر های متحرک و چشمک زن را می آموزید..
آموزش تصویری طراحی و ساخت بنر تبلیغاتی مخصوص وبسایت ها و وبلاگ ها به همراه نرم افزار های مربوطه به صورت کاملا حرفه ای و پیشرفته.
» آموزش ساخت بنرهای جذاب و چشمک زن.
» آموزش کاهش حجم تصاویر و بنر ها بدون افت کیفیت آنها و آماده سازی جهت نصب در وبسایت ها و وبلاگ های تبلیغاتی.
» به صورت کاملا تصویری و به زبان فارسی.
شماره مجوز ۱۳-۴۵۴۲۵۷۸
ارسال سریع به سراسر کشور 

 

قیمت: ۱۳۰,۰۰۰ تومان

روش خرید: برای خرید آموزش ساخت بنر متحرک (بنر اینترنتی) + نرم افزار/اورجینال، پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول یا محصولات مورد نظرتان را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.

 

 

 

تکنیک ها وترفند های تبلیغات ودرج آگهی

ترفندهای تبلیغات و درج آگهی مفید

همه افراد جهان در کار خود به مشتری احتیاج دارند. حتی صاحب وبلاگی که هیچ قصد اقتصادی از راه‌اندازی وبلاگ ندارد، به( بازدید گننده واقعی ) محتاج است. اگر وبلاگ خواننده نداشته باشد، اصلا لذت بخش نخواهد بود.امروزه در دنیا بیشتر مردم به استفاده های مفید از اینترنت پی برده اند و به آن رو آورده اند چرا که تحول عظیمی در رونق کسب و کارشان دارد و این مطلب را به خوبی درک نموده اند .

 

برای استفاده از اینترنت و معرفی خدمات و محصولات و یا جذب بازدیدکننده واقعی و هدفمند می بایست به درج آگهی و تبلیغات در سایتهایی که بازدیدکننده فراوان در طول روز دارند که برخی از آنها تا ۳۰۰ هزار بازدید در روز نیز دارند ، بپردازید .

 

در این نوشته توجه ما بر نوشتن آگهی در اینترنت و سایت‌های تبلیغاتی است.ابتدا اجازه دهید هدف یک بازاریاب و یا صاحب سایت از نوشتن آگهی را برایتان بازگو کنم.

 

یک بازاریاب از نوشتن یک آگهی دو هدف می‌تواند داشته باشد:

الف : خواننده آگهی به فروشگاه مراجعه کند و از محصولات بازدید کند و در مورد آنها قضاوت و خرید کند یا برای دریافت اطلاعات بیشتر تماس برقرار کرده و درخواست وقت ملاقات برای کسب اطلاعات بیشتر کند و بعضی مواقع خود آگهی نیز برای دادن اطلاعات بیشتر نوشته می‌شود.

ب: معرفی سایت و یا وبلاگ و کسب لینک مفید جهت جذب بازدید کننده واقعی و هدفمند و ارتباط با بازدیدکنندگان که این خود نتایج دیگری از قبیل بالابردن رتبه الکسا و یا رنکینگ گوگل را به دنبال خواهد داشت .

شما جزوهر کدام از موارد بالا باشید باید در نظر داشته باشید که نتایج مطلوب در صورتی بدست خواهد آمد که از یک عده اصول و ترفندهایی در امر نوشتن آگهی و متن تبعیت کرده باشید .

 

برای نوشتن یک آگهی خوب بهترین معلم شما تجربه است. کسی که در ترکیه آگهی خوب می‌نویسد شاید نتواند در ایران آگهی خوب بنویسد! خوب و بد در هر کشوری فاکتورهای خود را دارد! فارغ‌التحصیل دانشگاه آکسفورد ممکن است با یک آگهی باعث ورشکستگی یک کارخانه ایرانی شود! بهترین بازاریاب ایرانی در مسابقه آگهی نویسی در امارات از بین صد نفر رتبه نود و سوم بیاورد! عرف و فرهنگ هر جامعه تعیین کننده خوب و بد آن جامعه است. یک نفر با تحصیلات سیکل، مطالعه غیر درسی، عشق به مردم کشورش، آشنایی کامل با فرهنگ و عرف جامعه، ممکن است آگهی فروش میلیونی بنویسد! برای موفقیت تحصیلات عالی شرط لازم است ولی کافی نیست! تحصیلات عالی هم فقط به ساختمان‌های دانشگاه محدود نشده است، هر کسی با یک کامپیوتر، قادر به جمع‌آوری اطلاعات گرانبهائی است که در هیچ دانشگاهی تدریس نمی‌شود!

 

برای اینکه آگهی نویس ماهری شوید، باید شروع به تحقیق و کسب تجربه کنید. به یک سایت تبلیغاتی بروید، ده آگهی را فقط در عرض یک دقیقه انتخاب کرده، در صفحات جداگانه باز کرده و سپس شروع به تحقیق کنید. عکس، تیتر و متن آگهی‌ها را به دقت مطالعه کنید. چهار رکن اساسی را سرمشق خود قرار داده و شروع به ارزیابی این ده آگهی بکنید. بعد از ارزیابی، این ده آگهی را به نسبت قدرت از یک تا ده رتبه‌بندی کنید. آگهی یک قدرتمندترین و آگهی ده ضعیف ترین آگهی است. دیگر آگهی‌های نوشته شده توسط آگهی نویس قدرتمند و دیگر آگهی‌های نوشته شده توسط نویسنده شماره ده را نیز ببینید. تعداد بازدید‌ها از آگهی‌های ایشان را مد نظر قرار دهید. تمام آگهی‌های شخص برنده را روی کاغذ بنویسید و تعداد بازدید‌ها را نیز در گوشه صفحه هر آگهی بنویسید. آگهی‌های شخص برنده به شما خیلی کمک خواهد کرد تا اقدام به درج آگهی خوب بکنید. به آدرس ایمیل آگهی نویس شماره ده یک نامه بفرستید و آدرس وبلاگ را به اطلاعش برسانید.

 

به یک سایت تبلیغاتی دیگر سربزنید. این سایت باید سایتی باشد که در قسمت آمار خودش آگهی‌های پربازدید را نشان دهد. پنج آگهی اول را باز کنید و آنها  را نیز ارزیابی کنید. در تمرین دوم قصد شما فقط یاد گرفتن نوشتن آگهی نیست، حتی بعضی وقتها آگهی پربازدید قادر نیست بیشتر از ۳ بگیرد. من خودم یک بار این کار را کردم. آگهی پربازدید چندان هم استاندارد نوشته نشده بود اما نیاز نیازمندان را خوب شناخته بود و من از دیدن این آگهی خیلی چیزها یاد گرفتم.

 در ذیل برای شما مهمترین ترفندها و اصول نوشتن یک آگهی مفید و خوب و پر بیننده را با هم مرور میکنیم :

 توجه:بسیاری از آگهی‌ها و صفحات وب موفق با پیروی از فرمول آیدا (AIDA) تهیه و تنظیم می‌شوند،که بر اساس آن آگهی باید دارای چهار خصیصه زیر می باشد:

 

» توجه مشتری بالقوه را جلب کند

 

» مشتری بالقوه را به خواندن آگهی ترغیب کند

 

» حس نیاز خفته خواننده را بیدار کند

 

» انجام عمل را در خواننده القاء کند

 

همیشه به خاطر داشته باشید. اگر خواننده آگهی به علت تنبلی اقدام به عمل نکند، شما فروش و یا بازدیدکننده ای نخواهید داشت. اگر نتوانید در آگهی حس نیاز خفته خواننده را بیدا کنید، او قبل از رسیدن به پاراگراف عمل با متن آگهی خداحافظی خواهد کرد. اگر نتوانید او را ترغیب به خواندن متن آگهی کنید، قادر نخواهید بود از نیازهای او صحبت کنید. و بالاخره اگر آگهی شما نتواند نظر خواننده را جلب کند، اصلا خوانده نخواهد شد.

 

متاسفانه در اغلب موارد طراحان آگهی فقط به بخش اول این فرمول بها می دهند، یعنی می‌کوشند به کمک حروف درشت یا با دوز و کلکهای تصویری توجه بیننده را جلب کنند. بسیاری از وب سایتها هم با گرافیک پر زرق وبرق و نوشته‌ها و تصاویر چشمک‌زن و تند از همین روش پیروی می‌کنند . این کارها مثل آنست که به طرف مشتری برویم، به صورتش زل بزنیم، شانه هایش را دو دستی بگیریم و به شدت تکان دهیم. به اینصورت توجه مشتری را جلب می کنیم، اما باید ازخود بپرسیم از ما خرید هم خواهد کرد؟ پس جلب توجه فقط قسمتی از کار است، نه همه آن!

 

این چهار نکته چیزی است که شما باید همیشه به خاطر داشته باشید، تمام آگهی‌های زرگران کلمات، این چهار رکن اساسی را به صورت کاملا حرفه‌ای در خود پنهان کرده‌اند.

 

 

همه می‌توانند اقدام به درج آگهی کنند اما نوشتن یک آگهی خوب یا آگهی طبقه‌بندی شده، کار هر کسی نیست!

 

توصیه وپیشنهاد:آشنایی با مشاغل گوناگون

 

 

 

آیا کسب درآمد از اینترنت حقیقت دارد؟

  • ,

 

موضوع:

آیا میتوان به آسانی از اینترنت کسب درآمد کرد؟ 

اندک کسی است که با اینترنت و وب سروکاری داشته باشد و در مورد کسب و کار اینترنتی و پولدار شدن ازاینترنت چیزی نشنیده باشد ، موضوعی که اغلب سایتها گوشه ای به آن پرداخته اند .

در تبلیغات زیادی میخوانیم که یک شبه پولدار شوید ، این لینک را در سایت یا وبلاگ خود بگزارید و کسب درآمد کنید ، به آسانی پولدار شوید ، یک کلیک تا کسب درآمد ، و این قبیل پیام وتبلیغات ………

جواب: باید بگویم کسب درآمد از اینترنت حقیقت دارد و واقعی است ولی نه به سادگی آب خوردنی که بعضی ادعایش میکنند ، بلکه کسب درآمد از اینترنت همانند اشتغال در خارج از اینترنت مراحل ، قوانین و صدها ترفند دارد که اگر کسی بی اطلاع از آنها باشد و چشم بسته قصد این کار را داشته باشد چیزی جز سر درگمی و گاهی خسارت آیدش نخواهد شد .

نکته:کسب درآمد اینترنتی هم می تواند سخت باشد و هم آسان ولی باید از یک نقطه آغازین شروع نمود و توان خود را به کار گرفت تا به موفقیت رسید.

پس ابتدا اطلاعات خود را کامل کنید و با همتی بالا وارد این مقوله بشوید که :

نا برده رنج گنج میسر نمی شود         مزد آن گرفت جان برادر که کار کرد

سخن را کوتاه می کنم و به طور خلاصه به این مبحث می پردازم:

کسب درآمد از اینترنت چیست و چگونه میتوان از اینترنت درآمد ماهیانه به دست آورد؟

به طور کلی بهتر است بگویم تجارت الکترونیکی به چه روشهایی امکان پذیر است؟

درآمد حاصل از تجارت چقدر خواهد بود؟

کسب درآمد از اینترنت یا تجارت الکترونیکی یا تجارت در فضای مجازی اینترنت به شیوه هایی از درآمدزایی اطلاق میشود که مسبب آن درآمد، اینترنت باشد چه به طور مستقیم و چه غیر مستقیم؛ چه کم باشد چه زیاد؛چه با واسطه چه بی واسطه.

در ایران ما به دلیل تحریم های اقتصادی علیه کشورمان از سوی برخی کشورها روشهای درآمدزایی محدودتر و با درصدی خطرات احتمالی همراه است؛ البته در برخی از روشها که هیچگونه وابستگی به سایر کشورها نیست این درصد خطر به صفر کاهش میابد .

راه های کسب درامد اینترنتی زیادند و ما به چند روش میپردازیم:

۱-راه اندازی یک وبسایت یا وبلاگ به منظور معرفی خدمات یا محصولات خود به دیگران: برای اینکه این روش به بازدهی لازم برسد، احتیاج به سرمایه مادی یا صرف وقت نسبتاً زیاد یا هردو آنها خواهد بود.

۲- استفاده از سایت های کلیکی: تعداد این سایت ها در دنیا و صد البته در کشورمان ایران به طور قارچ گونه ای رو به افزایش است و مورد استقبال کاربران بسیاری قرار گرفته است ولی پذیرش و یا عدم پذیرش این روش نزد کاربران حرفه ای اینترنت متفاوت است و غالبا این روش را نمیپسندند .

شما با کلیک بر روی لینک هایی و مشاهده محتوای آنها به مدت مشخص صاحب درآمد ناچیزی می شوید.

۳- استفاده از سایت های مربوط به فریلنسری و برون سپاری پروژه ها: اگر شما طراح، برنامه نویس، تایپیست، مترجم و … هستید می توانید از سایت های مختلف پروژه هایی را متناسب با حرفه خود بیابید و قیمت پیشنهادی خود را ارائه دهید. در صورت برنده شدن پروژه و اتمام موفقیت آمیز آن توسط شما، قیمت پروژه پس از کسر کمیسیون وب سایت به شما پرداخت خواهد شد. برای یافتن این وبسایت ها یک سرچ کوچک در گوگل کافی است

۴- استفاده از سیستم های همکاری در فروش: یکی از بهترین روش های کسب درآمد از طریق اینترنت می باشد که در آن با معرفی محصولات دیگران به اشخاص مختلف، در صورتی که منجر به خرید شود، مبلغ مشخصی یا درصدی از قیمت محصول فروخته شده به شما پرداخت می شود. در انتخاب سیستم همکاری در فروش به محصولات فروشگاه، پشتیبانی، سرعت در ارسال کالا، پنل کاربری جامع، واریز به موقع و …توجه داشته باشید.

۵ : فروش فایل و خدمات مجازی : چنانچه شما در نرم افزار و یا خدماتی تخصص دارید و در حیطه خدمات و تخصص خود فایل یا محصولات دانلودی شامل (تحقیق،پروژه،مقالات فارسی،مقالات ترجمه شده،فایل های تایپ شده ، جزوه های آموزشی ،پاورپوینت ،نقشه،پلان،پروژه های معماری و عمران،برنامه نویسی، هر گونه فایل و پروژه قابل ارائه در نت ) دارید می توانید آنها را در دنیای مجازی ارائه کنید و در قبال آن پول دریافت کنید .

روش فروش فایل و خدمات مجازی : یکی از ساده ترین و پربازده ترین روشهای کسب درامد اینترنتی است و با کمی پشتکار و تخصص میشود به درآمد معقولی رسید .

البته روشهای دیگری نیز وجود دارد که در این مقال بیش از این نمیگنجد .

موفق و پیروز باشید

 

 

 

کلمات کلیدی:

به دنبال چه هستید؟

برنامه کاربردی چگونه از اینترنت پول در بیارم؟,دانلود برنامه چگونه از اینترنت پول در بیارم؟,برنامه توپ چگونه از اینترنت پول در بیارم؟,برنامه کاربردی ویندوز چگونه از اینترنت پول در بیارم؟,برنامه خوب چگونه از اینترنت پول در بیارم؟,برنامه بهینه سازی  چگونه از اینترنت پول در بیارم؟, برنامه پشتیبان گیری چگونه از اینترنت پول در بیارم؟,برنامه جدید چگونه از اینترنت پول در بیارم؟,برنامه بهینه سازی به نام چگونه از اینترنت پول در بیارم؟,دانلود نرم افزار دکستاب چگونه از اینترنت پول در بیارم؟,دانلود نرم افزار جدید چگونه از اینترنت پول در بیارم؟,دانلود نرم افزار قدیمی چگونه از اینترنت پول در بیارم؟,دانلود برنامه روش کسب درآمد از اینترنت،

 

آموزش های لازم جهت کسب درآمد از اینترنت

 

محتویات این مجموعه:

» تمرین انواع روشهای کسب درآمد از اینترنت به صورت گام به گام و برنامه ریزی شده

» آموزش و تمرین بیش از ۲۵ روش کسب درآمد از اینترنت و ۱۸ روش کار در بازار سنتی

» شامل ۲ سی دی اورجینال (+ سی دی هدیه = ۳ سی دی)

» و برنامه گام به گام ۱۵ روزه برای کسب درآمد از اینترنت

» همراه با هدیه (پکیج نرم افزارهای کاربردی و سمینار مدریت و موفقیت)

 

محتویات سی دی اول :

نمونه ای از روشهایی که در سی دی اول این مجموعه فرا خواهید گرفت :

 

الف)روشهای کسب درآمد (مناسب برای تمامی افراد خصوصا افراد مبتدی) شامل :

» آموزش روشهای کسب درآمد ۵۰۰ هزار تومانی از سایتهای معروف ایرانی

» آموزش استفاده از سایتهای تبلیغاتی در راستای کسب درآمد

» آموزش کسب درآمد میلیونی از طریق بازارهای خاصآموزش

» آموزش روش دوم کسب درآمد از فروشگاههای الکترونیک

» روشهای کسب درآمد یک میلیون تومانی از ارسال ایمیل

» آموزش روشها و ترفندهای کسب درآمد از اینترنت

» روشهای کسب درآمد از فر وشگاههای الکترونیک

» روشهای کسب درآمد از سایتهای معروف ایرانی

» آموزش روشهای کسب درآمد از طریق بازاریابی

» روشهای کسب درآمد از سایتهای نیازمندی

» روشهای کسب درآمد از سایتهای شخصی

» روشهای کسب درآمد از سایتهای تفریحی

» روشهای کسب درآمد از سایتهای خدماتی

» روشهای کسب درآمد از سایتهای وبمستر

» روشهای کسب درآمد از وبلاگهای کوچک

» روشهای کسب درآمد از سایتهای موزیک

» روشهای کسب درآمد از ایمیل مارکتینگ

» روشهای کسب درآمد از سایتهای دانلود

» روشهای کسب درآمد از گروپهای گوگل

» روشهای کسب درآمد از گروپهای یاهو

» روشهای کسب درآمد از بنرهای ۴۶۸

» روشهای کسب درآمد از انجمن ها

» روشهای کسب درآمد از مسنجرها

» روشهای کسب درآمد از ایمیل

» روشهای کسب درآمد از گوگل

» روشهای کسب درآمد در منزل

 

 

 

 

ب)روشهای بازاریابی و تبلیغات (مخصوص بازاریابها و صاحبان سایتها) شامل :

 

» آموزش۱۲روش قطعی استفاده از محتوای غنی برای سرازیر شدن ترافیک به فروشگاه شما

» آموزش کسب درآمد یک میلیون تومان در ماه از طریق ارسال ایمیل گروهی

» آموزش ۵ نکته مهم که سایت شما را در عرض دو هفته پولساز خواهد کرد

» آموزش یک روش کاملا رایگان و کاربردی برای افزایش ترافیک و آمار سایت

» آموزش کسب درآمد یک میلیون تومان در ماه از طریق بازار یابی ویروسی

» آموزش پیدا کردن لیست ایمیل علاقه مندان به شما و محصولاتتان

» آموزش رده بندی سایت و محصولات خود در موتورهای جستجو

» آموزش نصب و کار با اسکریپت مخصوص ارسال ایمیل گروهی

» آموزش افزایش آمار ، بازدید و فروش از طریق امضا نامه ها

» آموزش افزایش آمار ، بازدید و فروش از طریق بچه سایتها

»آموزش کسب درآمد حرفه ای از طریق بازاریابی تلفنی

» آموزش روشهای حرفه ای ارسال ایمیلهای تبلیغاتی

» آموزش روش B2B

 

ج)روشهای حرفه ای کسب درآمد + بازاریابی + تبلیغات ,شامل :

» آموزش افزایش فروش از طریق سایتهای اجتماعی

» آموزش ارتباط نام سایت و رتبه شما در گوگل

» آموزش راهکارهایی برای بهینه سازی سایت

» آموزش ایندکس کردن محصولات در گوگل

» آموزش قوانین تجارت الکترونیک در ایران

» آموزش روشهای تبلیغ کارآمد وبسایت

» آموزش روش صحیح ایمیل مارکتینگ

» آموزش و تقویت تاثیر تبلیغات در وب

» آموزش افزایش سه برابری فروش

» هفت راه جذب لینکهای یکسویه

» آموزش ابزارهای افزایش فروش

» آموزش اشباع تبلیغات اینترنتی

» آموزش ابزارهای افزایش بازدید

» آموزش ابزارهای افزایش رنک

» آموزش بازاریابی هدفمند

کارگاه آموزشی

نکته:در سی دی شماره یک این مجموعه با بیش از ۲۵ روش کار و کسب درآمد از اینترنت آشنا می شوید که درآمد هر کدام از آنها به تنهایی بیش از ۳۰۰ الی ۵۰۰ هزار تومان در ماه است . این روشها به خوبی به شما آموزش داده شده و با شما تمرین می گردد تا در آنها حرفه ای شوید . ضمنا روشهای افزایش درآمد نیز برای هر مرحله ذکر گردیده است .

 

محتویات سی دی دوم :

 

الف)آموزش کسب درآمد از بازار سنتی با ۱۸ روش مختلف , با امکان کار حتی در منزل (۶۰ % روشها را می توان در منزل نیز انجام داد)۱۰۰% اورجینال

 

ب)در انتهای این مجموعه ، یک برنامه گام به گام ۱۵ روزه کسب درآمد از اینترنت ، برای شما تهیه شده است تا بدون سردرگمی و به راحتی بتوانید کسب درآمد از اینترنت را آغاز نموده و در پایان ۱۵ روز ، فعالیت خود را ایجاد نموده باشید . این برنامه ۱۵ روزه ، یکی از موثرترین برنامه های کسب درآمد از اینترنت برای مبتدیان و افرادیست که هنوز موفق به کسب درآمد از اینترنت نشده اند . این برنامه تماما بر اساس تجارب و موفقیتهای شخصی بنده و افرادیست که هم اکنون به کار در اینترنت مشغولند و ۱۰۰% تست شده است .

 

نکته:من در این مجموعه توضیح خواهم داد که شما چگونه می توانید حتی در خانه از طریق اینترنت پول در بیاورید.من سعی می کنم راههای کسب در آمد از طریق وبلاگ , ایمیل , مسنجر , چت , سایت , فروشگاه , گروپهای یاهو , سایتهای موزیک , سایتهای دانلود , سایتهای نیازمندی , سایتهای وبمستر , گروپهای گوگل , ایمیل مارکتینگ , سایتهای معروف , انجمن , گوگل , کسب درآمد از طریق تبلیغات , روشهای کسب درآمد در منزل و تمام ابزارهایی که در اینترنت به صورت رایگان ارائه می شود و در نگاه اول به صورت معمولی دیده می شوند را توضیح دهم . من بهترین ابزار را برای کسب در آمد در اختیار شما قرار می دهم که اکثر این ابزار از دل خود اینترنت است که کمتر کسی به فکر کسب در آمد به وسیله این ابزارهای رایگان است . من خودم نیز از همین روشها و ابزارها برای کسب درآمد از اینترنت استفاده کرده و می کنم . در حال حاضر من از ۴ روش مختلف برای کار در اینترنت استفاده می کنم و به شکر خدا درآمد بسیار خوبی هم از این روشها دارم و این در حالیست که روزانه فقط ۳ الی ۴ ساعت برای آن وقت می گذارم (البته گاهی هم ممکن است بیشتر وقت بگذارم) و باقی وقتم را برای گردش در اینترنت و یا در کنار خانواده می گذرانم . بنابراین شما هم می توانید به همین سادگی یک تجارت و درآمد خوب از اینترنت داشته باشید .

کارگاه آموزشی

حسن کار در اینترنت این است که نباید برای شخص دیگری کار کنید بلکه خودتان رئیس خودتان هستید و هر چقدر که پول به دست می آورید مستقیما به جبیب خودتان خواهد رفت بدون اینکه بخواهید اجاره مغازه بدهید و یا ساعت ۶ صبح از خواب بیدار شوید تا به سر کار بروید !!!.

 

توجه:امروز شما میتوانید با استفاده از این مجموعه به صورت کاملا حرفه ای از اینترنت درآمد به دست آورید .مطمئن باشید روشها و مطالبی که فرا می گیرید تاکنون در هیچ سایت و یا سی دی چنین کامل و جامع آموزش داده نشده است و حتی صاحبان خیلی از سایتها و یا افرادی که ادعا می کنند چندین سال در اینترنت تجربه دارند از خیلی از آنها خبر هم ندارند . تفاوت این مجموعه با سی دی های دیگری که احیانا ممکن است در اینترنت مشاهده کرده باشید در این است که این روشها کاملا تست شده و مطمئن هستند و هر کارشناسی که آنها را مشاهده کند مهر تایید بر این روشها و ابزارها خواهد زد . این روشها و آموزشهای این مجموعه فقط تئوری نیستند بلکه بر اساس آموزش ، تکرار و تمرین بنا گردیده است تا افراد مبتدی هم بتوانند از آن استفاده نموده و درآمدهای خوبی به دست آورند .

کسب درآمد از اینترنت فقط مخصوص افراد حرفه ای و قدیمیهای اینترنت نیست . شما هم از همین امروز می توانید سهم خود را از این دنیای مجازی دریافت نموده و درآمدی بی نظیر از آن به دست آورید.

قیمت: ۹,۴۰۰۰ تومان

روش خرید: برای خرید کارگاه آموزشی کسب درآمد از اینترنت، پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول یا محصولات مورد نظرتان را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.

 

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *